Anatolia Stone 
ENGLISH

KURUMSAL

Firmamız


Doğal dokuların gerçekçi bir şekilde kopyalanmasıyla elde edilen dekoratif paneller ve kültür taş-tuğlalarının üretim ve satışını; mekanlarınıza yeni bir dokunuş sağlayabilmek için kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Ürünlerimizi size ulaştırırken geçirilen her aşamada sürdürülebilir ve yenilikçi bakış açımızın sağladığı farklılıklarla, kaliteli ve samimi desteğimizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sunmaktayız. Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelen taleplerinizi farklı ve kaliteli bir şekilde karşılayabilmek için devam eden Ar-Ge çalışmalarımızla projelerinizde olmaya devam edeceğiz.

Faaliyetlerimiz


Gelişen yapı sektöründe ihtiyaçları ve talebi karşılayabilmek adına, üretim ve satışın yanı sıra, günün gereksinimlerini sağlayabilmek, zamana yeni bir değer kazandırabilmek için Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir. Profesyonel ekibimizle en uygun ve kaliteli hizmeti size sunabilmek için, günün şartlarına uygun, kaliteli üretim, zengin ürün seçeneği içerisinden en uygun ürün ve rengi seçebilmek için gerekli tasarım desteği, profesyonel satış, en doğru-hızlı şekilde ürün gönderimi ve ürün uygulama aşamalarında sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz


Ürünlerimizi; gün geçtikçe gelişip farklılaşan teknolojik gereklilik ve markalaşma sürecinde kaliteli ve en üst seviyede sizlere sağlamak, projelerinize kolaylık ve şıklığı sunmak ülküsüyle yola çıkan firmamız hedeflerini durmadan yükseltmektedir. Bu sayede durmadan üreten ve gelişen bir çizgiye sahip olmaktayız. Ulusal ve uluslararası pazarda öncü bir firma olarak bilinen bunu için kendini durmadan yenileyip geliştiren hedeflerimizle gelişimi birlikte paylaşmaktayız.

Misyonumuz


Yurt içi ve yurt dışına sağladığımız zengin ürün seçeneklerimizi ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, sizlerden gelen, günbegün artarak devam eden talepleri en kaliteli şekilde karşılayabilmek için çalışmaktayız. Mekanlarınıza hızlı, kaliteli ve estetik bir değişim mottosunun arkasında durarak ileriye yönelik geliştirici hedeflerimize her gün daha da yaklaşmaktayız.